FAQ

1. Bieži jaunienācji izbrīnīti jautā : "Kāpēc ar mani neviens nerunā?"
Acīmredzot tādēļ, ka jaunpienācējs pats neko konkrēti nav teicis, parasti tikai sveicinājis visus. Ja vēlaties chatot, dariet to paši.

2. Kā ievietot chatā linku uz citu lappusi, attēlu utt.
<a href=http://adrese> norādošais teksts </a>

3. Kā pie nika pievienot attēlu, ikoniņu?
Sk. 6. p. , tikai attiecīgā komanda jāliek sufiksā, vai prefiksā. Attēlam vēlams būt nelielam gan pēc izmēriem (hight līdz 30 (it sevišķi – ar augstu ikonu jūs aizņemat velti vairāku rindiņu vietu, widht līdz 100), gan pēc apjoma - ne vairāk par 10 000 bites, bet labāk mazāk par 3000. Ārkārtīgi nevēlami ir likt nikā attēlus no ārzemju serveriem.

4. Kā izdarīt, lai klikšķinot uz jūsu nika, citi varētu nosūtīt e-mail jums?
Prefixā jāievieto: <a href=mailto:adrese>, sufixā jāievieto: </a>.

5. Kāda ir chata alternatīvā adrese (tiem, kam liegta pieeja Sexchatam vārda sex dēļ nosaukumā)?
sarunas.iclub.lv

6. Kā ievietot chatā attēlu?
Chatā var ievietot tikai attēlus, kuri jau ir kaut kur internetā. Ja attēls ir liels (vairāk par 25 000 bits), labāk ievietot tikai linku (sk.2). Mūziku utml. lūdzam chatā neievietot, rezultāti ir visiem nepatīkami. Attēlus ievieto šādi:
<img src="http://adrese">

7.Kas ir My Chat?
Nospežot pogu MyChat, jūs redzēsiet visas pēdējās rindiņas, kurās ir pieminēts jūsu niks, tajā skaita arī visu jūsu teikto.

8.Kas ir “Bildes”?
Nospiežot linku “Bildes” varēsiet apskatīt daudzu chata dalībnieku foto un chata tusiņu attēlus.

9.Kur var sastapt chatistus dzīvē?
Reālā dzīvē chatistus visvairāk iespēju ir redzēt piektdienas vakaros “Alā” Audēju ielā pēc 19.00. Nekādas kluba biedru kartes un ielūgumi nav vajadzīgas, sieviešu kārtas pārstāvēm nav pat jādejo striptīzs pirmo reizi atnākot :). Arī citas dienas tur viņus var sastapt. Tiesa, sākoties siltam laikam chats pārbāzēsies uz atklātiem alus dārziem. Ja Alberta laukumā alus dārzs būs šogad atvērts, tad acīmredzot uz turieni.
Bet ir arī chatisti, pat visai aktīvi chatojoši, kas izvairās no satikšanās in real.

atpakaļ